ŘÍJEN 2018

9. 10.

OVOCNÝ DEN

16.10.

CELODOPOLEDNÍ VYCHÁZKA DO PŘÍRODY (příchod do MŠ prosíme do 8:15, s sebou batůžek s pitím)

31.10.

KOUZELNÁ SHOW

ZÁŘÍ 2018

13.9.

Třídní schůzka ve třídě – od 15:00 hod., informace pro školní rok 2018/2019, případné dotazy rodičů

18.9.

Mámo, táto pojď si se mnou hrát

27.9.

Zahradní slavnost - ,,Přijela k nám pouť“ - od 15:30 hod.


ČERVEN 2018

1. 6.

PLAVÁNÍ 8. LEKCE přihlášené děti

5. 6.

TEMATICKÉ SETKÁNÍ S RODIČI - ,,INTERAKTIVNÍ VÝUKA V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU“

8. 6.

PLAVÁNÍ 9. LEKCE přihlášené děti

11. 6.

ŠKOLNÍ VÝLET – STARÉ HRADY

13. 6.

PŘEDSTAVENÍ INTERHAF

15. 6.

PLAVÁNÍ 10. LEKCE přihlášené děti

26. 6.

STOPOVANÁ – cesta za pokladem

KVĚTEN 2018

2. 5.

NÁVŠTĚVA HASIČSKÉ ZBROJNICE

4. 5.

PLAVÁNÍ – 4. LEKCE přihlášené děti

11. 5.

PLAVÁNÍ – 5. LEKCE přihlášené děti

15.-16. 5.

SBĚR PAPÍRU S LOJZOU KARTONEM

15. 5.

RODINA ČTE DĚTEM

15. 5.

BESÍDKA KE DNI MATEK

18. 5.

PLAVÁNÍ – 6. LEKCE přihlášené děti

24. 5.

VYSTOUPENÍ SEDMIHLÁSKU V CENTRÁLE

25. 5.

PLAVÁNÍ – 7. LEKCE přihlášené děti

29. 5.

TEMATICKÉ SETKÁNÍ S RODIČI - ,,INTERAKTIVNÍ VÝUKA V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU“

31. 5.

ŠKOLKOVÁ OLYMPIÁDA

 

DUBEN 2018

3. 4.

DIVADLO V MŠ – LOGOPEDICKÁ POHÁDKA ,,O LÍNÉM JAZÝČKU“

4. 4.

VÝLET DO MŠ LEVÍNSKÁ OLEŠNICE NA ,,SETKÁNÍ S LIŠKOU“

5. 4.

SCREENINGOVÉ VYŠETŘENÍ ZRAKU – přihlášené děti

9. 4.

FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

11. 4.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V MŠ - pro rodiče a děti, kteří se chystají k zápisu

13. 4.

PLAVÁNÍ - 1.LEKCE přihlášené děti

13. 4.

JARNÍ BRIGÁDA NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ - od 16:00 hod.

14. 4.

JARNÍ BRIGÁDA NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ – od 9:00 hod.

17. 4.

DIVADÉLKO BOO V MŠ - ,,ČARODĚJNÁ POHÁDKA“

20. 4.

PLAVÁNÍ  - 2. LEKCE přihlášené děti

25. 4.

PRACOVNÍ DÍLNA VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ - ,,PRACOVNÍ NÁVYKY“ - pro děti 4-5 let

26. 4.

JARNÍ KONCERT SEDMIHLÁSKU NA GYMNÁZIU

27. 4.

PLAVÁNÍ - 3. LEKCE přihlášené děti

30. 4.

ČARODĚJNICKÝ DEN V MŠ

 

BŘEZEN 2018

13. 3.

RODINA ČTE DĚTEM

14. 3.

PLAVÁNÍ - 8. LEKCE přihlášené děti

20. 3.

DIVADLO V MKS – KÁŤA A ŠKUBÁNEK

21.3.

PLAVÁNÍ - 9. LEKCE přihlášené děti

22. 3.

CELODOPOLEDNÍ VYCHÁZKA DO PŘÍRODY

27. 3.

VELIKONOČNÍ DÍLNIČKA S RODIČI

28. 3.

PLAVÁNÍ - 10. LEKCE přihlášené děti

 

ÚNOR 2018

1.2.

TÉMATICKÉ SETKÁNÍ S RODIČI – PREVENCE PORUCH ŘEČI

6.2.

RODINA ČTE DĚTEM

7.2.

PLAVÁNÍ - 5. LEKCE - přihlášené děti

12.- 16.2.

LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA VE SKI AREÁLU MÁCHOVKA – přihlášené děti

15. 2.

PRACOVNÍ DÍLNIČKA S RODIČI VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ – od 15:15 hod. v MŠ

20.- 21.2.

SBĚR PAPÍRU

21. 2.

PLAVÁNÍ - 6. LEKCE - přihlášené děti

22. 2.

KARNEVAL- dopoledne plné her a soutěží v maskách

28. 2.

PLAVÁNÍ - 7. LEKCE - přihlášené děti

LEDEN 2018

9.1.

RODINA ČTE DĚTEM

10. 1.

PLAVÁNÍ - 1. LEKCE - přihlášené děti

17. 1.

PLAVÁNÍ - 2. LEKCE - přihlášené děti

23.1.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA – od 15:00 hod. ve třídě

24. 1.

PLAVÁNÍ - 3. LEKCE - přihlášené děti

30.1.

CELODOPOLEDNÍ VYCHÁZKA DO PŘÍRODY

31. 1.

PLAVÁNÍ - 4. LEKCE - přihlášené děti

PROSINEC 2017

1. 12.

VÁNOČNÍ TRHY V DDM

4. 12.

BRUSLENÍ

5. 12.

RODINA ČTE DĚTEM

6. 12.

MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA NA GYMNÁZIU a SOŠPg

7. 12.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MŠ - v průběhu dopoledne ve třídě

14.12.

ČERTOVSKÁ BESÍDKA - od 15:00 hod.

19. 12.

VÁNOČNÍ RYTMICKÁ SHOW - hudební představení v MŠ

LISTOPAD 2017

1.11.

FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ – vánoční motiv přihlášené děti

6.11.

BRUSLENÍ - přihlášené děti

7.11.

RODINA ČTE DĚTEM

8.11.

KREJČÍK HONZA – CO SE VLEČE, NEUTEČE - divadelní představení v MŠ

8.11.

PRACOVNÍ DÍLNA S RODIČI VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ - od 15:15 hod. v ZŠ

13.11.

BRUSLENÍ - přihlášené děti

14.-15.11.

SBĚR PAPÍRU

15.11.

MAKOVÝ MUŽÍČEK - divadelní představení v MKS

20.11.

BRUSLENÍ - přihlášené děti

27.11.

BRUSLENÍ - přihlášené děti

ŘÍJEN 2017

3.10.

RODINA ČTE DĚTEM

9.10.

PROGRAM V MŠ – AUTODOPRAVA

11.10.

CELODOPOLEDNÍ VYCHÁZKA DO PŘÍRODY

12.10.

JABLÍČKOVÝ DEN

19.10.

LAMPIONOVÝ PRŮVOD S USPÁVÁNÍM BROUČKŮ - akce s rodiči

31.10.

JDEME POUŠTĚT DRAKA

ZÁŘÍ 2017

11.9.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA - informace na školní rok 2017/18, případné dotazy rodičů

13.9.

MÁMO, TÁTO, POJĎ SI SE MNOU HRÁT - ve třídě od 14:30 do 16:00 hod. společně strávené odpoledne s rodiči

27.9.

CVRČEK A MRAVENCI - představení v MŠ a ZŠ Brána

ČERVEN 2017

1. 6.

Školková olympiáda

6. 6.

Plavání 7. lekce (přihlášené děti)

7. 6.

Školní výlet ZOO Chleby

13. 6.

Dravci na hřišti

13. 6.

Plavání 8. lekce (přihlášené děti)

20. 6.

Plavání 9. lekce (přihlášené děti)

23. 6.

Stopovaná

27. 6.

Plavání 10. lekce (přihlášené děti)

KVĚTEN 2017

2. 5.

Plavání – 2. lekce (přihlášené děti)

9. 5.

Plavání – 3. lekce (přihlášené děti)

10. 5.

Pracovní dílnička ve spolupráci se ZŠ (Věchet, Morávek, Žalský)

11. 5.

Besídka ke dni matek (ve třídě, od 15:00)

16. 5.

Stravování předškolních dětí s ochutnávkou (tematické setkání s rodiči, od 16:00 ve třídě Koťátek)

16. 5.

Plavání – 4. lekce (přihlášené děti)

23. 5.

Plavání – 5. lekce (přihlášené děti)

23. - 24. 5.

Sběrové dny s Lojzou Kartonem

30. 5.

Plavání – 6. lekce (přihlášené děti)

 

Celodopolední vycházka do přírody (podle počasí)

 DUBEN 2017

 4. 4.

Plavání – 8. lekce (přihlášené děti)

10. 4.

Hasiči v MŠ

11. 4.

Plavání – 9. lekce (přihlášené děti)

11. 4.

Jarní dílna s rodiči (od 15:00 hod.)

12. 4.

Den otevřených dveří (pro rodiče a děti, kteří se chystají k zápisu)

18. 4.

Plavání – 10. lekce (přihlášené děti)

24. 4.

Screeningové vyšetření zraku (přihlášené děti)

20. 4.

Čtyřlístek v pohádce (od 8:30 hod., v MKS)

21. 4.

Den Země (celodopolední vycházka)

25. 4.

Plavání – 1. lekce (přihlášené děti)

26. + 28.4.

Fotografování dětí

 BŘEZEN 2017

7. 3.

Plavání 4. lekce (přihlášené děti)

10. 3.

Divadlo Kozlík v MŠ „O pyšné čarodějnici“ (9:30h.)

14. 3.

Plavání 5. lekce (přihlášené děti)

21. 3.

Plavání 6. lekce (přihlášené děti)

22. 3.

Den vody (celodopolední vycházka)

24. 3.

Sněhurka a sedm trpaslíků - hudební pohádka v MŠ (9:45h.)

28. 3.

Plavání 7. lekce (přihlášené děti)

31.3.

Prohlídka Legiovlaku na nádraží v Nové Pace

 ÚNOR 2017

7.2.

PLAVÁNÍ – 2. lekce - přihlášené děti

10.2.

O MLSNÉ OPIČCE – divadlo v MŠ

13.- 17.2.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK V HERLÍKOVICÍCH - přihlášené děti

13.-17.2.

BAREVNÝ TÝDEN

16.2.

PRACOVNÍ DÍLNIČKA V MŠ VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ - pro rodiče a děti (Věchet, Žalský, Morávek)

21.2.

PLAVÁNÍ – 3. lekce - přihlášené děti

21.-22.2.

SBĚR PAPÍRU S LOJZOU KARTÓNEM

23.2.

KARNEVAL NA TŘÍDĚ

LEDEN 2017

31.1.

PLAVÁNÍ – 1. LEKCE (přihlášené děti)

PROSINEC 2016

1. 12.

Mikulášská nadílka (v průběhu dopoledne ve třídě)

5. 12.

Bruslení 5. lekce (Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15, s sebou: batůžek - brusle, rukavice, ochranná přilba, pití se šroubovacím uzávěrem, malý mls)

7. 12.

Mikulášská besídka na Gymnáziu a SOŠPg (od 10:00, příchod do MŠ prosíme do 8:15 hod.)

9. 12.

Zdobení vánočního stromku v ZOO Dvůr Králové n. L. (odjezd od MŠ v 8:00, s sebou: batůžek - pití se šroubovacím uzávěrem)

12. 12.

Vánoční vystoupení sborečku v domově seniorů a v domě s pečovatelskou službou (od 13:30, děti docházející do Sedmihlásku)

15. 12.

Vánoční besídka pro rodiče (od 15:15 hod.)

LISTOPAD 2016

3. 11.

Rákosníček a hvězdy v MKS od 10:00

7. 11.

Bruslení 1. lekce - Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15, s sebou: batůžek - brusle, rukavice, ochranná přilba, pití se šroubovacím uzávěrem, malý mls

9. 11.

Podzimní dílnička s rodiči - od 15:15

11. 11.

O perníkové chaloupce - od 10:00 - Loutkové divadlo Kozlík v MŠ

14. 11.

Bruslení 2. lekce - Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15

15. 11.

Celodopolední vycházka (příchod do MŠ prosíme do 8:15, s sebou batůžek s pitím, pláštěnku, nepromokavou obuv, rukavice)

15.-16. 11.

Sběr papíru v MŠ - Prosíme, umisťujte svázané balíky pod schody ve vstupní chodbě MŠ. Tvrdé kartony nesbíráme.

21. 11.

Bruslení 3. lekce - Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15

23. 11.

Pracovní dílnička s rodiči v ZŠ - Kudrnáčová, Věchet, Morávek, Žalský

28. 11.

Bruslení 4. lekce - Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15

29. 11.

Fotografování