KVĚTEN 2018

2. 5.

NÁVŠTĚVA HASIČSKÉ ZBROJNICE

15.-16. 5.

SBĚR PAPÍRU S LOJZOU KARTONEM

15. 5.

RODINA ČTE DĚTEM

16. 5.

BESÍDKA KE DNI MATEK

24. 5.

NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁČKŮ V ZŠ

24. 5.

VYSTOUPENÍ SEDMIHLÁSKU V CENTRÁLE

29. 5.

TEMATICKÉ SETKÁNÍ S RODIČI - ,,INTERAKTIVNÍ VÝUKA V PŘEDŠKOLNÍM VĚKU“

31. 5.

ŠKOLKOVÁ OLYMPIÁDA

DUBEN 2018

3. 4.

DIVADLO V MŠ – LOGOPEDICKÁ POHÁDKA O ,,LÍNÉM JAZÝČKU“

3. 4.

RODINA ČTE DĚTEM

5. 4.

SCREENINGOVÉ VYŠETŘENÍ ZRAKU – přihlášené děti

10. 4.

FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ

11. 4.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V MŠ

13. 4.

JARNÍ BRIGÁDA NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ – od 16:00 hod.

14. 4.

JARNÍ BRIGÁDA NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ – od 9:00 hod.

17. 4.

DIVADÉLKO BOO V MŠ - ,,ČARODĚJNÁ POHÁDKA“

23. 4.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ V MKS -,,POVÍDEJME SI DĚTI“ - předškolní děti

25. 4.

PRACOVNÍ DÍLNA VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ - ,,PRACOVNÍ NÁVYKY“ - pro děti 4-5 let

26. 4.

JARNÍ KONCERT SEDMIHLÁSKU NA GYMNÁZIU

27. 4.

CELODOPOLEDNÍ VYCHÁZKA DO PŘÍRODY

BŘEZEN 2018

13. 3.

RODINA ČTE DĚTEM

13. 3.

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

14. 3.

PLAVÁNÍ - 8. LEKCE přihlášené děti

14. 3.

ŠKOLIČKA PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI V ZŠ

20. 3.

DIVADLO V MKS – KÁŤA A ŠKUBÁNEK

21.3.

PLAVÁNÍ - 9. LEKCE přihlášené děti

27. 3.

VELIKONOČNÍ DÍLNIČKA S RODIČI

28. 3.

PLAVÁNÍ - 10. LEKCE přihlášené děti

ÚNOR 2018

1.2.

VYCHÁZKA KE KRMELCI

1.2.

TEMATICKÉ SETKÁNÍ S RODIČI – PREVENCE PORUCH ŘEČI

6.2.

RODINA ČTE DĚTEM

5.- 9.2.

LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA VE SKI AREÁLU MÁCHOVKA - přihlášené děti

7.2.

PLAVÁNÍ – 5. LEKCE – přihlášené děti

12.- 16.2

LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA VE SKI AREÁLU MÁCHOVKA - přihlášené děti

15.2.

PRACOVNÍ DÍLNIČKA S RODIČI VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ – od 15:15 hod. v MŠ

20.-21.2.

SBĚR PAPÍRU S LOJZOU KARTONEM

21.2.

PLAVÁNÍ – 6. LEKCE – přihlášené děti

22.2.

KARNEVAL – dopoledne plné soutěží a her v maskách

27.2.

NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁČKŮ V 1. TŘÍDĚ ZŠ

28.2.

PLAVÁNÍ – 7. LEKCE – přihlášené děti

LEDEN 2018

9.1.

RODINA ČTE DĚTEM

10.1.

PLAVÁNÍ – 1. LEKCE – přihlášené děti

17.1

PLAVÁNÍ – 2. LEKCE – přihlášené děti

24.1.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA

24.1.

PLAVÁNÍ – 3. LEKCE – přihlášené děti

31.1

PLAVÁNÍ – 4. LEKCE – přihlášené děti

PROSINEC 2017

1. 12.

VÁNOČNÍ TRHY V DDM

1. 12.

PLAVÁNÍ – 8. LEKCE

4. 12.

BRUSLENÍ

5. 12.

RODINA ČTE DĚTEM

6. 12.

MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA NA GYMNÁZIU a SOŠPg

7. 12.

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA V MŠ  - v průběhu dopoledne ve třídě

8. 12.

PLAVÁNÍ – 9. LEKCE

12. 12.

VÁNOČNÍ BESÍDKA - od 15:00 hod.

15. 12.

PLAVÁNÍ – 10. LEKCE

19.12.

VÁNOČNÍ RYTMICKÁ SHOW - hudební představení v MŠ

 LISTOPAD 2017

1.11.

FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ - vánoční motiv přihlášené děti

3.11.

PLAVÁNÍ - 5. LEKCE - přihlášené děti

6.11.

BRUSLENÍ - přihlášené děti

7.11.

RODINA ČTE DĚTEM

8.11.

KREJČÍK HONZA - CO SE VLEČE, NEUTEČE

8.11.

PRACOVNÍ DÍLNA S RODIČI VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ od 15:15 hod. v ZŠ

10.11.

PLAVÁNÍ- 6. LEKCE - přihlášené děti

13.11.

BRUSLENÍ - přihlášené děti

14.11.

NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁČKŮ V 1. TŘÍDĚ ZŠ

14.-15.11.

SBĚR PAPÍRU

15.11.

MAKOVÝ MUŽÍČEK - divadelní představení v MKS

20.11.

BRUSLENÍ - přihlášené děti

24.11.

PLAVÁNÍ- 7. LEKCE - přihlášené děti

27.11.

BRUSLENÍ - přihlášené děti

28.11.

TEMATICKÉ SETKÁNÍ S RODIČI NA TÉMA ,,Školní zralost“

 ŘÍJEN 2017

2.10.

OVOCNÝ DEN

3.10.

RODINA ČTE DĚTEM

6.10.

PLAVÁNÍ - 2. LEKCE - přihlášené předškolní děti

9.10.

PROGRAM V MŠ - AUTODOPRAVA

13.10.

PLAVÁNÍ – 3. LEKCE - přihlášené předškolní děti

19.10.

LAMPIONOVÝ PRŮVOD S USPÁVÁNÍM BROUČKŮ - akce s rodiči

20.10.

PLAVÁNÍ – 4. LEKCE - přihlášené předškolní děti

ZÁŘÍ 2017

11.9.

TŘÍDNÍ SCHŮZKA - informace na školní rok 2017/18, případné dotazy rodičů

13.9.

LOGOPEDICKÁ DEPISTÁŽ - přihlášené děti za přítomnosti rodičů

14.9.

MÁMO, TÁTO, POJĎ SI SE MNOU HRÁT - ve třídě od 14:30 do 16:00 hod. - společně strávené odpoledne s rodiči

22.9.

PLAVÁNÍ - 1. lekce - přihlášené předškolní děti

25.9.

ČTYŘLÍSTEK V POHÁDCE - představení v MKS

27.9.

CVRČEK A MRAVENCI - představení v MŠ a ZŠ Brána

ČERVEN 2017

1. 6.

Školková olympiáda

4. 6.

Vystoupení pěveckého sboru na hradě Pecka

7. 6.

Školní výlet ZOO Chleby

9. 6.

Meziškolková olympiáda - (Nikol Kovaříková, Eliška Odvárková)

13. 6.

Dravci na hřišti

20. 6.

Rozloučení s předškoláky v MKS

23. 6.

Stopovaná

KVĚTEN 2017

5. 5.

Prohlídka hasičské zbrojnice

9. 5.

Besídka ke dni matek (od 15:00, ve třídě)

10. 5.

Pracovní dílnička ve spolupráci se ZŠ

16. 5.

Stravování předškolních dětí s ochutnávkou (tematické setkání s rodiči, od 16:00 ve třídě Koťátek)

23. - 24. 5.

Sběrové dny s Lojzou Kartonem

15. - 26. 5.

Souvislá pedagogická praxe studentky 1.ročníku SOŠPg

30. 5.

Návštěva předškolních dětí v 1. třídě ZŠ - v 8:00 hod.

DUBEN 2017

4. 4.

Plavání – 8. lekce (přihlášené děti)

5. 4.

Novopacký slavíček - Nela Zukalová, Nikol Kovaříková

10. 4.

Hasiči v MŠ

11. 4.

Plavání – 9. lekce (přihlášené děti)

11. 4.

Jarní dílna s rodiči (od 15:00 hod.)

12. 4.

Den otevřených dveří (pro rodiče a děti, kteří se chystají k zápisu)

18. 4.

Plavání – 10. lekce (přihlášené děti)

24. 4.

Screeningové vyšetření zraku (přihlášené děti)

26 a 28.4.

Fotografování dětí

 

Celodopolední vycházka - termín bude upřeněn

BŘEZEN 2017

7. 3.

Plavání 4. lekce (přihlášené děti)

8. 3.

Školička pro předškolní děti v ZŠ (od 14:15)

10. 3.

Divadlo Kozlík v MŠ „O pyšné čarodějnici“ (9:30h.)

14. 3.

Plavání 5. lekce (přihlášené děti)

21. 3.

Plavání 6. lekce (přihlášené děti)

24. 3.

Sněhurka a sedm trpaslíků - hudební pohádka v MŠ (9:45)

28. 3.

Plavání 7. lekce (přihlášené děti)

30. 3.

Prohlídka Legiovlaku na nádraží v Nové Pace

 

Celodopolední vycházka - termín bude upřesněn

ÚNOR 2017

7.2.

PLAVÁNÍ – 2. lekce přihlášené děti

9.2.

NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

10.2.

O MLSNÉ OPIČCE - divadlo v MŠ

13.-17.2.

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK V HERLÍKOVICÍCH - přihlášené děti

16.2.

PRACOVNÍ DÍLNIČKA V MŠ VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ - pro rodiče a děti Bejrová, Bílek, Peclinovská, Hradecký, Herbrych, Dlabola, Formánková, Rupová, Plodrová, Samlerová, Mikešová, Karel, Krsek, Brádle, Linhart, Žlab, Líbalová, Zimmermannová, Kudrnáčová

21.2.

PLAVÁNÍ - 3. lekce přihlášené děti

21.-22.2.

SBĚR PAPÍRU S LOJZOU KARTÓNEM

23.2.

KARNEVAL NA TŘÍDĚ

LEDEN 2017

4.1.

PLAVÁNÍ - závěrečná lekce (přihlášené děti)

24.1.

NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ V 1. TŘÍDĚ ZŠ

31.1.

PLAVÁNÍ – 1. LEKCE (přihlášené děti)

PROSINEC 2016

1. 12.

Mikulášská nadílka (v průběhu dopoledne ve třídě)

5. 12.

Bruslení 5. lekce (Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15, s sebou: batůžek - brusle, rukavice, ochranná přilba, pití se šroubovacím uzávěrem, malý mls)

7. 12.

Mikulášská besídka na Gymnáziu a SOŠPg (od 10:00, příchod do MŠ prosíme do 8:15 hod.)

9. 12.

Zdobení vánočního stromku v ZOO Dvůr Králové n. L. (odjezd od MŠ v 8:00, s sebou: batůžek - pití se šroubovacím uzávěrem)

12. 12.

Vánoční vystoupení sborečku v domově seniorů a v domě s pečovatelskou službou (od 13:30, děti docházející do Sedmihlásku)

14. 12.

Plavání - 8.lekce - přihlášené děti

15. 12.

Vánoční besídka pro rodiče (od 15:15 hod.)

21.  12.

Plavání - 9.lekce - přihlášené děti

LISTOPAD 2016

2. 11.

Plavání 3. lekce 8:00 – 8:45 hod. přihlášené děti

3. 11.

Rákosníček a hvězdy v MKS od 10:00

7. 11.

Bruslení 1. lekce přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15, s sebou: batůžek - brusle, rukavice, ochranná přilba, pití se šroubovacím uzávěrem, malý mls

9. 11.

Plavání 4. lekce 8:00 – 8:45 hod. přihlášené děti

9. 11.

Podzimní dílnička s rodiči - od 15:15 

11. 11.

O perníkové chaloupce - od 10:00 Loutkové divadlo Kozlík v MŠ

14. 11.

Bruslení 2. lekce přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15

15.-16. 11.

Sběr papíru v MŠ - Prosíme, umisťujte svázané balíky pod schody ve vstupní chodbě MŠ. Tvrdé kartony nesbíráme.

16. 11.

Plavání 5. lekce 8:00 – 8:45 hod. přihlášené děti

21. 11.

Bruslení 3. lekce přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15

21. - 25. 11.

Bramborový týden

23. 11.

Plavání 6. lekce 8:00 – 8:45 hod. přihlášené děti

23. 11.

Pracovní dílnička s rodiči v ZŠ Bejrová, Bílek, Peclinovská, Hradecký, Herbrych, Dlabola, Formánková, Rupová, Plodrová, Samlerová, Mikešová, Karel, Krsek, Brádle, Linhart, Žlab, Líbalová, Zimmermannová

28. 11.

Bruslení 4. lekce přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15

29. 11.

Fotografování 

30. 11.

Plavání 7. lekce 8:00 – 8:45 hod. přihlášené děti

ŘÍJEN 2016

3. 10.

Krejčík Honza v MŠ - ,,Kdo si hraje, nezlobí" od 9:30 hod.

11. 10.

Jaroslav Uhlíř v MKS - Hodina zpívání ve zvěřinci předškolní děti - ZRUŠENO

12. 10.

Plavání – 1. lekce 8:00 – 8:45 hod. přihlášené děti

17.-21. 10.

Barevný týden

19. 10.

Plavání – 2. lekce 8:00 – 8:45 hod. přihlášené děti

ZÁŘÍ 2016 

13. 9.

Třídní schůzky ve třídě Berušek - od 15:30 hod. informace na školní rok 2016/17 a případné dotazy rodičů

22. 9.

Logopedická depistáž předškolní děti, pětileté děti - dle zájmu rodičů

27. 9.

Zahradní pohádková slavnost - od 15:15 hod. na školní zahradě (prosíme, připravte dětem pohádkový obleček)

30. 9.

Výukový program ,,ZDRAVÁ PĚTKA“ - od 10:30 hod., ve třídě