LISTOPAD 2017

 

1.11.                     FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ – vánoční motiv

                                    přihlášené děti
 

 

3.11.                     PLAVÁNÍ- 5. LEKCE

                                    přihlášené děti
 

 

6.11.                     BRUSLENÍ

                                    přihlášené děti
 

 

7.11.                     RODINA ČTE DĚTEM
 

 

8.11.                     KREJČÍK HONZA – CO SE VLEČE, NEUTEČE
 

 

8.11.                     PRACOVNÍ DÍLNA S RODIČI VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ

                              od 15:15 hod. v ZŠ
 

              

10.11.                 PLAVÁNÍ- 6. LEKCE

                                    přihlášené děti
 

 

13.11.                 BRUSLENÍ

                                    přihlášené děti
 

 

14.-15.11.     SBĚR PAPÍRU
 

 

14.11.                 NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁČKŮ V 1. TŘÍDĚ ZŠ
 

 

15.11.                 MAKOVÝ MUŽÍČEK

                                    divadelní představení v MKS
 

 

20.11.                 BRUSLENÍ

                                    přihlášené děti
 

 

24.11.                 PLAVÁNÍ- 7. LEKCE

                                   přihlášené děti
 

 

27.11.                 BRUSLENÍ

                                    přihlášené děti
 

 

28.11.                 TEMATICKÉ SETKÁNÍ S RODIČI NA TÉMA ,,Školní zralost“

 
 

ŘÍJEN 2017

 

2.10.           OVOCNÝ DEN 



3.10.           RODINA ČTE DĚTEM


6.10.            PLAVÁNÍ – 2. LEKCE

                        přihlášené předškolní děti

 

9.10.            PROGRAM V MŠ – AUTODOPRAVA


13.10.        PLAVÁNÍ – 3. LEKCE

                        přihlášené předškolní děti


19.10.         LAMPIONOVÝ PRŮVOD S USPÁVÁNÍM BROUČKŮ

                         - akce s rodiči

 

20.10.         PLAVÁNÍ – 4. LEKCE

                        přihlášené předškolní děti       

 

 

ZÁŘÍ 2017

 

11.9.         TŘÍDNÍ SCHŮZKA
                      informace na školní rok 2017/18, případné dotazy rodičů


13.9.         LOGOPEDICKÁ DEPISTÁŽ 
                     přihlášené děti za přítomnosti rodičů


14.9.         MÁMO, TÁTO, POJĎ SI SE MNOU HRÁT

                         ve třídě od 14:30 do 16:00 hod.;

                         společně strávené odpoledne s rodiči

 

22.9.         PLAVÁNÍ – 1. lekce
                     přihlášené předškolní děti

 

25.9.      ČTYŘLÍSTEK V POHÁDCE - představení v MKS

 

27.9.      CVRČEK A MRAVENCI - představení v MŠ a ZŠ Brána

 

 

ČERVEN 2017

1. 6. Školková olympiáda
4. 6. Vystoupení pěveckého sboru na hradě Pecka
7. 6. Školní výlet ZOO Chleby
9. 6. Meziškolková olympiáda
  (Nikol Kovaříková, Eliška Odvárková)
13. 6. Dravci na hřišti
20. 6. Rozloučení s předškoláky v MKS
23. 6. Stopovaná
 

KVĚTEN 2017

5. 5. Prohlídka hasičské zbrojnice
9. 5. Besídka ke dni matek
  (od 15:00, ve třídě)
10. 5. Pracovní dílnička ve spolupráci se ZŠ
16. 5. Stravování předškolních dětí s ochutnávkou
  (tematické setkání s rodiči, od 16:00 ve třídě Koťátek)
23. - 24. 5. Sběrové dny s Lojzou Kartonem
15. - 26. 5. Souvislá pedagogická praxe studentky 1.ročníku SOŠPg
30. 5. Návštěva předškolních dětí v 1. třídě ZŠ
- v 8:00 hod.
 

DUBEN 2017

4. 4. Plavání – 8. lekce
  (přihlášené děti)
                   5. 4. Novopacký slavíček 
  Nela Zukalová, Nikol Kovaříková
10. 4. Hasiči v MŠ
11. 4. Plavání – 9. lekce
  (přihlášené děti)
11. 4. Jarní dílna s rodiči
  (od 15:00 hod.)
12. 4. Den otevřených dveří
  (pro rodiče a děti, kteří se chystají k zápisu)
18. 4. Plavání – 10. lekce
  (přihlášené děti)
24. 4. Screeningové vyšetření zraku
  (přihlášené děti)
26. + 28. 4. Fotografování dětí
  Celodopolední vycházka
  termín bude upřeněn

BŘEZEN 2017

7. 3. Plavání 4. lekce
  (přihlášené děti)
8. 3. Školička pro předškolní děti v ZŠ
  (od 14:15)
10. 3. Divadlo Kozlík v MŠ
  „O pyšné čarodějnici“ (9:30h.)
14. 3. Plavání 5. lekce
  (přihlášené děti)
21. 3. Plavání 6. lekce
  (přihlášené děti)
24. 3. Sněhurka a sedm trpaslíků
  hudební pohádka v MŠ (9:45)
28. 3. Plavání 7. lekce
  (přihlášené děti)
30. 3. Prohlídka Legiovlaku na nádraží v Nové Pace
 
Celodopolední vycházka - termín bude upřesněn
 
 

ÚNOR 2017

7.2.                    PLAVÁNÍ – 2. lekce

                                přihlášené děti
 

 

9.2.                    NÁVŠTĚVA KNIHOVNY
 

 

10.2.                O MLSNÉ OPIČCE – divadlo v MŠ
 

 

13.-17.2.     LYŽAŘSKÝ VÝCVIK V HERLÍKOVICÍCH

                                 přihlášené děti
 

 

16.2.                PRACOVNÍ DÍLNIČKA V MŠ VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ

                                pro rodiče a děti 
 

                        Bejrová, Bílek, Peclinovská, Hradecký, Herbrych, 
 

                                Dlabola, Formánková, Rupová, Plodrová, Samlerová,
 

                             Mikešová, Karel, Krsek, Brádle, Linhart, Žlab, Líbalová, 
 

                             Zimmermannová, Kudrnáčová
 

                     

21.2.                 PLAVÁNÍ – 3. lekce

                                přihlášené děti
 

 

21.-22.2.     SBĚR PAPÍRU S LOJZOU KARTÓNEM
 

 

23.2.                 KARNEVAL NA TŘÍDĚ

 

LEDEN 2017

4.1.             PLAVÁNÍ - závěrečná lekce

                    (přihlášené děti)
 

24.1.           NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ V 1. TŘÍDĚ ZŠ
 

31.1.           PLAVÁNÍ – 1. LEKCE

                    (přihlášené děti)

 

PROSINEC 2016

1. 12. Mikulášská nadílka
  (v průběhu dopoledne ve třídě)
5. 12. Bruslení 5. lekce
  (Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15, s sebou: batůžek - brusle,
  rukavice, ochranná přilba, pití se šroubovacím uzávěrem, malý mls)
7. 12. Mikulášská besídka na Gymnáziu a SOŠPg
  (od 10:00, příchod do MŠ prosíme do 8:15 hod.)
9. 12. Zdobení vánočního stromku v ZOO Dvůr Králové n. L.
  (odjezd od MŠ v 8:00, s sebou: batůžek - pití se šroubovacím uzávěrem)
12. 12. Vánoční vystoupení sborečku v domově seniorů a v domě s pečovatelskou službou


14. 12.
(od 13:30, děti docházející do Sedmihlásku)

Plavání - 8.lekce - přihlášené děti
15. 12. Vánoční besídka pro rodiče

21.  12.
(od 15:15 hod.)

Plavání - 9.lekce - přihlášené děti

LISTOPAD 2016

2. 11. Plavání 3. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
3. 11. Rákosníček a hvězdy v MKS
  od 10:00
7. 11. Bruslení 1. lekce
  Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15, s sebou: batůžek - brusle,
  rukavice, ochranná přilba, pití se šroubovacím uzávěrem, malý mls
9. 11. Plavání 4. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
9. 11. Podzimní dílnička s rodiči - od 15:15 
11. 11. O perníkové chaloupce - od 10:00
  Loutkové divadlo Kozlík v MŠ
14. 11. Bruslení 2. lekce
  Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15
15.-16. 11. Sběr papíru v MŠ
  Prosíme, umisťujte svázané balíky pod schody ve vstupní chodbě MŠ.
  Tvrdé kartony nesbíráme.
16. 11. Plavání 5. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
21. 11. Bruslení 3. lekce
  Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15
21. - 25. 11. Bramborový týden
23. 11. Plavání 6. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
23. 11. Pracovní dílnička s rodiči v ZŠ
  Bejrová, Bílek, Peclinovská, Hradecký, Herbrych, Dlabola, Formánková, Rupová, Plodrová, Samlerová, Mikešová, Karel, Krsek, Brádle, Linhart, Žlab, Líbalová, Zimmermannová
28. 11. Bruslení 4. lekce
  Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15
29. 11. Fotografování 
30. 11. Plavání 7. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti

ŘÍJEN 2016

3. 10. Krejčík Honza v MŠ - ,,Kdo si hraje, nezlobí"
  od 9:30 hod.
11. 10. Jaroslav Uhlíř v MKS - Hodina zpívání ve zvěřinci
  předškolní děti - ZRUŠENO
12. 10. Plavání – 1. lekce 
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
17.-21. 10. Barevný týden
19. 10. Plavání – 2. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti

ZÁŘÍ 2016

13. 9. Třídní schůzky ve třídě Berušek - od 15:30 hod.
  informace na školní rok 2016/17 a případné dotazy rodičů
22. 9. Logopedická depistáž
  předškolní děti, pětileté děti – dle zájmu rodičů
27. 9. Zahradní pohádková slavnost - od 15:15 hod. na školní zahradě
  (prosíme, připravte dětem pohádkový obleček)
30. 9. Výukový program ,,ZDRAVÁ PĚTKA“ - od 10:30 hod., ve třídě