LISTOPAD 2017

 

1.11.                  FOTOGRAFOVÁNÍ DĚTÍ 

                                – vánoční motiv přihlášené děti 

 

2.11.                  PEDAGOGICKÁ PRAXE SOŠPg                


3.11.                 PLAVÁNÍ 5. LEKCE

                                přihlášené děti
 

 

6.11.                 BRUSLENÍ

                                přihlášené děti
 

 

6.11.                  RODINA ČTE DĚTEM
 

 

8.11.                 KREJČÍK HONZA – CO SE VLEČE, NEUTEČE

                                divadelní představení v MŠ
 

 

8.11.                 PRACOVNÍ DÍLNA VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ

                                od 15:15 hod. v ZŠ 9.11.

 

9.11.                  PEDAGOGICKÁ PRAXE SOŠPg    

 

 

10.11.             PLAVÁNÍ 6. LEKCE

                                přihlášené děti
 

 

13.11.             BRUSLENÍ

                                přihlášené děti
 

 

14.-15.11. SBĚR PAPÍRU

 

 

14.11.             NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLÁČKŮ V 1. TŘÍDĚ ZŠ
 

 

15.11.             MAKOVÝ MUŽÍČEK

                               divadelní představení v MKS

 

16.11.             PEDAGOGICKÁ PRAXE SOŠPg    

 

20.11.            BRUSLENÍ

                               přihlášené děti

 

23.11.             PEDAGOGICKÁ PRAXE SOŠPg    

 

24.11.             PLAVÁNÍ 7. LEKCE

                               přihlášené děti
 

 

27.11.             BRUSLENÍ

                               přihlášené děti

 

28.11.       CELODOPOLEDNÍ VYCHÁZKA (dle počasí)
 

 

28.11.            TEMATICKÉ SETKÁNÍ S RODIČI NA TÉMA ,,Školní zralost“

 

30.11.       PEDAGOGICKÁ PRAXE SOŠPg

 

 

ŘÍJEN 2017

 

2.- 6.10.     OVOCNÝ TÝDEN



2.10.                RODINA ČTE DĚTEM

 

 

5.10.                PEDAGOGICKÁ PRAXE
 

 

6.10.                PLAVÁNÍ – 2. LEKCE
 

                                přihlášené předškolní děti
 

 

9.10.                PROGRAM V MŠ – AUTODOPRAVA
 

 

12.10.            PEDAGOGICKÁ PRAXE
 

 

13.10.            PLAVÁNÍ – 3. LEKCE
 

                                přihlášené předškolní děti
 

 

19.10.            LAMPIONOVÝ PRŮVOD S USPÁVÁNÍM BROUČKŮ
 

                                - akce s rodiči
 

 

19.10.            PEDAGOGICKÁ PRAXE
 

 

20.10.      PLAVÁNÍ - 4. LEKCE

               

                přihlášené předškolní děti
 

 

23.10.           JDEME POUŠTĚT DRAKA - dle počasí

 
 
 

ZÁŘÍ 2017

11.9.             TŘÍDNÍ SCHŮZKA
 

                            informace na školní rok 2017/18, případné dotazy rodičů
 

13.9.             LOGOPEDICKÁ DEPISTÁŽ
 

                            přihlášené děti za přítomnosti rodičů

 

14.9.             MÁMO, TÁTO, POJĎ SI SE MNOU HRÁT
 

                           ve třídě od 14:30 do 16:00 hod.;
 

                           společně strávené odpoledne s rodiči

 

22.9.             PLAVÁNÍ – 1. lekce
 

                           přihlášené předškolní děti


25.9.       ČTYŘLÍSTEK V POHÁDCE

                        - představení pro st.děti v MKS

 

27.9.        CVRČEK A MRAVENCI - představení v MŠ a ZŠ Brána

 

 

ČERVEN 2017

1. 6. Školková olympiáda
4. 6. Vystoupení pěveckého sboru na hradě Pecka
6. 6. Plavání 7. lekce
  (přihlášené děti)
7. 6. Školní výlet ZOO Chleby
9. 6. Meziškolková olympiáda
  (Jakub Sucharda, Julie Hylmarová)
13. 6. Dravci na hřišti
13. 6. Plavání 8. lekce
  (přihlášené děti)
20. 6. Rozloučení s předškoláky v MKS
20. 6. Plavání 9. lekce
  (přihlášené děti)
23. 6. Stopovaná
26. 6. Rozloučení se školním rokem
27. 6. Plavání 10. lekce
  (přihlášené děti)

KVĚTEN 2017

2. 5. Plavání – 2. lekce
  (přihlášené děti)
3. 5. Prohlídka hasičské zbrojnice
  (předškolní děti)
9. 5. Plavání – 3. lekce
  (přihlášené děti)
10. 5. Návštěva knihovny
10. 5. Pracovní dílnička v spolupráci se ZŠ
  (Švarcová, Vagenknechtová, Antoš V., Válek )
11. 5. Besídka ke dni matek
  (ve třídě, od 15:00)
16. 5. Stravování předškolních dětí s ochutnávkou
  (tematické setkání s rodiči, od 16:00 ve třídě Koťátek)
16. 5. Plavání – 4. lekce
  (přihlášené děti)
23. 5. Plavání – 5. lekce
  (přihlášené děti)
23. - 24. 5. Sběrové dny s Lojzou Kartonem
30. 5. Plavání – 6. lekce
 
(přihlášené děti)
30. 5. Návštěva předškolních dětí v 1. třídě ZŠ
  Celodopolední vycházka do přírody
  (podle počasí)
 

DUBEN 2017

4. 4. Plavání – 8. lekce
  (přihlášené děti)
10. 4. Hasiči v MŠ
11. 4. Plavání – 9. lekce
  (přihlášené děti)
11. 4. Jarní dílna s rodiči
  (od 15:00 hod.)
12. 4. Den otevřených dveří
  (pro rodiče a děti, kteří se chystají k zápisu)
18. 4. Plavání – 10. lekce
  (přihlášené děti)
24. 4. Screeningové vyšetření zraku
  (přihlášené děti)
25. 4. Plavání – 1. lekce
  (přihlášené děti)
26. + 28. 4. Fotografování dětí
6., 20., 27. 4. Pedagogická praxe

BŘEZEN 2017

7. 3. Plavání 4. lekce
  (přihlášené děti)
8. 3. Školička pro předškolní děti v ZŠ
  (od 14:15)
10. 3. Divadlo Kozlík v MŠ
  „O pyšné čarodějnici“ (10:30h.)
14. 3. Plavání 5. lekce
  (přihlášené děti)
21. 3. Plavání 6. lekce
  (přihlášené děti)
20. - 24.3. Týden malých zahradníků
24. 3. Sněhurka a sedm trpaslíků
  hudební pohádka v MŠ (10:35)
28. 3. Plavání 7. lekce
  (přihlášené děti)
29. 3. Prohlídka Legiovlaku na nádraží v Nové Pace
  Celodopolední vycházka - termín bude upřesněn
 

9., 16., 23 a 30. 3.        Pedagogická praxe 3. ročníku SOŠPg 

 

ÚNOR 2017

7.2.                          PLAVÁNÍ – 2. lekce

                                      přihlášené děti
 

 

6. - 10.2.          BAREVNÝ TÝDEN
 

 

10.2.                       O MLSNÉ OPIČCE – divadlo v MŠ
 

 

13. -17.2.          LYŽAŘSKÝ VÝCVIK V HERLÍKOVICÍCH

                                      přihlášené děti
 

 

16.2.                      PRACOVNÍ DÍLNIČKA V MŠ VE SPOLUPRÁCI SE ZŠ

                                      pro rodiče a děti 

                                      Válek, Vágenknechtová, Švarcová, Antoš

 

 

21.2.                      PLAVÁNÍ – 3. lekce

                             přihlášené děti

 

 

21.-22.2.          SBĚR PAPÍRU S LOJZOU KARTÓNEM
 

 

23.2.                      KARNEVAL

 

 LEDEN 2017

4.1.                       PLAVÁNÍ - závěrečná lekce

                             (přihlášené děti)

 

10.1                      SNĚHULÁČKOVÝ DEN

 

24.1.                     NÁVŠTĚVA PŘEDŠKOLNÍCH DĚTÍ V 1. TŘÍDĚ ZŠ

 

31.1.                     PLAVÁNÍ – 1. LEKCE

                              (přihlášené děti)

 

PROSINEC 2016

 
 
1. 12. Mikulášská nadílka
  (v průběhu dopoledne ve třídě)
5. 12. Bruslení 5. lekce
  (Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15, s sebou: batůžek - brusle,
  rukavice, ochranná přilba, pití se šroubovacím uzávěrem, malý mls)
7. 12. Mikulášská besídka na Gymnáziu a SOŠPg
  (od 10:00, příchod do MŠ prosíme do 8:15 hod.)
9. 12. Zdobení vánočního stromku v ZOO Dvůr Králové n. L.
  (odjezd od MŠ v 8:00, s sebou: batůžek - pití se šroubovacím uzávěrem)
12. 12. Vánoční vystoupení sborečku v domově seniorů a v domě s pečovatelskou službou


14. 12.

 
(od 13:30, děti docházející do Sedmihlásku)

Plavání  8.lekce - přihlášené děti
15. 12. Vánoční besídka pro rodiče


21. 12.

1.12.,8.12.15.12.,22.12.
(od 15:00 hod.)

Plavání - 9.lekce - přihlášené děti

Pedagogická praxe 3.ročníku SOŠPg
 

LISTOPAD 2016

2. 11. Plavání 3. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
7. 11. Bruslení 1. lekce
  Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15, s sebou: batůžek - brusle,
  rukavice, ochranná přilba, pití se šroubovacím uzávěrem, malý mls
9. 11. Plavání 4. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
9. 11. Podzimní dílnička s rodiči -  od 15:15
11. 11. O perníkové chaloupce - od 10:00
  Loutkové divadlo Kozlík v MŠ
14. 11. Bruslení 2. lekce
  Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15
 
15.11.



15.-16. 11.
 
Celodopolední vycházka do přírody
Vhodné oblečení,obuv

Sběr papíru v MŠ
  Prosíme, umisťujte svázané a zvážené balíky pod schody ve vstupní chodbě MŠ.
  Tvrdé kartony nesbíráme.
16. 11. Plavání 5. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
21. 11. Bruslení 3. lekce
  Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15
23. 11. Plavání 6. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
23. 11. Pracovní dílnička s rodiči v ZŠ
  Švarcová, Vagenknechtová, Antoš, Válek
28. 11. Bruslení 4. lekce
  Přihlášené děti, odchod z MŠ v 8:15
29. 11. Fotografování
30. 11. Plavání 7. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
 

ŘÍJEN 2016

3. 10. Krejčík Honza v MŠ - ,,Kdo si hraje, nezlobí"
  od 10:30 hod.
11. 10. Jaroslav Uhlíř v MKS - Hodina zpívání ve zvěřinci
  předškolní děti - ZRUŠENO
12. 10. Plavání – 1. lekce 
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
18. 10. Ovocný den - ,,Jablíčka na více způsobů"
19. 10. Plavání – 2. lekce
  8:00 – 8:45 hod.; přihlášené děti
25. 10. Celodopolední vycházka
  nevhodné počasí - ZRUŠENO
 

ZÁŘÍ 2016

 
13. 9. Třídní schůzky ve třídě Broučků - od 15:30 hod.
  informace na školní rok 2016/17 a případné dotazy rodičů
22. 9. Logopedická depistáž
  předškolní děti, pětileté děti – dle zájmu rodičů
27. 9. Zahradní pohádková slavnost - od 15:15 hod. na školní zahradě
  (prosíme, připravte dětem pohádkový obleček)

 

Plavání - závěrečná lekce